Rozpis tréningov

Tréningy na ľade - zimný štadión

od 20.9. 1. stupeň varovania - červená
- každú účasť - neúčasť na trénigu je potrebné nahlásiť dopredu, čítajte pokyny v emailových správach
20.9. pondelok  hala B  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH

Tréning v telocvični:

utorok  - Spojená škola
14.9.2021     - od 16.30 do 18.00
 
7.9.   2021    - od 17.00 do 18.00
31.8. 2021    - od 17.05 do 18.30  !!!!!!!!
24.8. 2021   -  od 17.00 do 18.30   
 
od 20.7. do 17.8 -  zrušený

utorok  - Spojená škola -  o 16.00 hod.

6.7. - tréning v telocvični zrušený

Tréningy na ľade - zimný štadión

od 21.6. podľa rozpisu klubu
- príchod na tréning 25-30 min. pred tréningom na ľade
- rozcvička pred tréningom 10-15 min
 
16.9. štvrtok 
od 17.15 !!!!!!!! 
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K, L.K, D.R, B.S
od 18.15 !!!!!!!!
L.B., L.Š, N.V., L.CH, M.Kr + škola korčuľovania
 
15.9. streda   Hala A   od 6.00 hod. 
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S
 
30.8. pondelok Hala B od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH + podľa pokynov tréneriek
 
12.9. nedeľa  hala A - od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S
 
11.9. sobota  hala A - od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.Kr., L.CH.
 
 
 
9.9.  štvrtok  Hala B    od 17.15
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S., L.Ch., M.Kr. + škola korčuľovania
 
8.9. streda   Hala A   od 6.00 hod. 
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S
 
5.9. nedeľa  hala A - od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S
 
4.9. sobota  hala A - od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.Kr., L.CH.
 
2.9. štvrtok 
od 17.30 !!!!!!!! 
V.B., E.F., E.S, V.B., N.K, L.K, D.R, B.S
od 18.30 !!!!!!!!
L.B., L.Š, N.V., L.CH, M.Kr + škola korčuľovania
https://www.sportzar.sk/printprotokolkal.php?id=30
 
31.8. utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
30.8. pondelok  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH
29.8. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
28.8. sobota od  6.00
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
26.8. štvrtok  od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
24.8.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
23.8. pondelok  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH  + B.S
 
sobota 21.8.  od 17.00
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
+ podľa pokynov tréneriek
 
21.8. sobota od  6.00
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
19.8. štvrtok  ZRUŠENÝ
- náhradný termín  sobota 21.8.  od 17.00
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
+ podľa pokynov tréneriek
 
17.8.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
16.8  pondelok    tréning zrušený (maľovanie čiar)
- náhradný tréning zatiaľ neurčený
 
15.8. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
14.8. sobota od 15.45        (náhrada za pondelok 9.8.)
 podľa pokynov tréneriek
 
14.8. sobota  od 6.00
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
12.8. štvrtok  od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
+ podľa pokynov tréneriek
 
10.8. utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
9.8.  tréning zrušený
 
8.8. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
7.8. sobota  od 6.00
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
5.7. štvrtok  od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
+ podľa pokynov tréneriek
 
3.8.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.

2.8. pondelok  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH
 
1.8. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
31.7. sobota  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
29.7. štvrtok  od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
+ podľa pokynov tréneriek
27.7. utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.

28.7. pondelok  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH
 
22.7.  štvrtok  od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
+ podľa pokynov tréneriek
 
20.7. utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
19.7. pondelok  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH

18.7. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
17.7.  sobota  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
15.7. štvrtok     od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
 
13.7.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.

12.7. pondelok  od 14.30
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH

11.7. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
10.7.  sobota  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
8.7. štvrtok     od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
 
6.7.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
4.7. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
+ L.CH. (miesto 21.6.)
 
3.7.  sobota  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
1.7. štvrtok     od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
 
29.6.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
28.6. pondelok  od 14.30
podľa rozpisu:
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., M.Kr., L.CH
 
27.6. nedeľa  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
26. 6. sobota  od 6.15
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
M.K., L.CH.
 
24.6. štvrtok     od 18.30
L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S. + škola korčuľovania
 
22.6.  utorok     od 6.00 hod.
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K., L.B., L.Š, N.V., L.K., D.R., B.S.
 
21.6. pondelok  od 14.30
podľa rozpisu:
V.B., E.F., E.S, V.B., M.K., N.K. (M.K., L.CH.- zrušené)

 

20.6.   nedeľa   ľad   6.15

  o 6.10 hod. - spoločný odchod na ľad do vedľajšej haly
- rozcvička pred tréningom  individuálne
- tréningu sa zúčastnia všetky deti klubu

19.6.   sobota    ľad   6.15

  o 6.10 hod. - spoločný odchod na ľad do vedľajšej haly
- rozcvička pred tréningom  individuálne
- tréningu sa zúčastnia všetky deti klubu
 
17.6.2021  štvrtok    ľad od 18.30
zraz pred hlavným vchodom do 18.00 hod.
     18.05 - 18.15   - spoločná rozcvička
     18.15 - 18.25   - obúvanie
     18.25 - spoločný odchod na ľad do vedľajšej haly
Žiadame rodičov, aby dodržali čas príchodu - dochvíľnosť je nevyhnutná.
 
Tréningu sa zúčastnia všetky deti klubu + škola korčuľovania.
 

 

sezóna 2020/2021

ZIMNÝ ŠTADIÓN zatvorený od 19.12. 2020 - tréningy na ľade máme do odvolanie zrušené

- odporúčame individuálne cvičenie doma - švihadlo, strečing, cvičenie s gumou, turistika, podľa možností aspoň jednoduché rotácie,
poskoky, špirálové a piruetové polohy, preskoky cez prekážky, staršie dievčatá môžu využiť schody ( opatrne )
- pozrieť aj staršie videá, ktoré sme posielali
- opakovať si voľnú jazdu na suchu
- občas pošleme link na videá krasokorčuliarskych prvkov a videá cvičení v miestnosti
 
 
 
- každú neúčasť na tréningu nahláste R.H. telefonicky alebo SMS (nie e-mailom)
CORONA skupiny - výber detí   !!!!!!!!
1.sk    Fil, Bl, Sk, Kr,   + tr.
2.sk    K.M., K. L, Str., Re, Ba + tr.
3.sk    Br, Vil., Šk., Riš., Chm + tr.
- trénerky môžu individuálne presunúť deti podľa situácie, rozdelenie nie je záväzné

ZIMNÝ ŠTADIÓN otvorený   - tréningy od 7.11.2020 podľa rozpisu počas COVID

12.11.   sobota  od 6.00 do 6.30    2. sk. (krátka základná rozcvička doma)    tr. Seb
                       od 6.30 do 7.00    1. sk. (dôsledne doma rozcičiť)                tr. Seb
 
13.11.   nedeľa    6.00 - 7.00   + krátky suchý (rotácie)        3. sk                   Hl 
 
14.11.   pondelok  17.45 - 18.15     1.sk                           tr. Seb
                           18.15 - 18.45     2.sk                           tr. Seb  



 

 
 
5.12.  sobota   od 6.00 do 6.30    Fill,  Sko, Kri, Baš, Str    (krátka základná rozcvička doma)   tr. Hl
                       od 6.30 do 7.00    L.K,M.K, Baš, Str, Fill               (dôsledne doma rozcičiť)                tr. Hl
6.12.  nedeľa               6.00 - 7.00           Brn, Vil, Škr., Bla       tr. Bar, Hlav
7.12.  pondelok
                         17,45 - 18.15     1.sk                           tr. Hl
                         18.15 - 18.45     2.sk                           tr. Hl
 
 

 
28.11.   sobota              od 6.00 do 6.30    2. sk. (krátka základná rozcvička doma)   tr. Seb 
                                      od 6.30 do 7.00    1. sk. (dôsledne doma rozcičiť)                tr. Seb
29.11.   nedeľa               6.00 - 7.00             3. sk                   Biel
30.11.   pondelok
                         17,45 - 18.15     1.sk                           tr. Seb
                         18.15 - 18.45     2.sk                           tr. Seb
 
 
 
POZOR! ZMENA!!!!
21.11.   sobota           6.00 - 7.00           1. sk                   Seb   
22.11.   nedeľa           6.00 - 7.00           2. sk                   Seb
 
23.11.   pondelok
                         17,45 - 18.15     1.sk                           tr. Seb  
                         18.15 - 18.45     2.sk                           tr. Seb  
 
3.skupina - 21.-23. 11. - cvičenie doma - podľa zaslaných pokynov na e-mail rodičov v piatok
 
 
14.11.   sobota           6.00 - 7.00           3. sk                   Bar.     Výmena s 1. a 2. skupinou -  22.11.
15.11.   nedeľa           6.00 - 7.00           3. sk                   Bar.
 
16.11.   pondelok
                         17,45 - 18.15     2.sk                           tr.    Hl
                         18.15 - 18.45     1.sk                           tr.    Hl
 
 
 
 
7.11.   sobota               od 6.00 do 6.30    2. sk. (krátka základná rozcvička doma)   tr. Seb
                                     od 6.30 do 7.00    1. sk. (dôsledne doma rozcičiť)                tr. Seb
8.11.   nedeľa               6.00 - 7.00           3. sk                   Hl. alebo Bar.
9.11.   pondelok
                         17,45 - 18.15     2.sk                           tr. Seb
                         18.15 - 18.45     1.sk                           tr. Seb  

 

 

 

ZIMNÝ ŠTADIÓN zatvorený   - tréningy dočasne od 22.10. 2020 zrušené

 
ZMENA !!!!
 
 
 
 
19.10  Pondelok      - v pondelok ešte upresníme - na rozpise je od 17.45
  17.45 - 18.15     Fi, Bl, Sk, Kri                               tr. Seb
  18.15 - 18.45     K.M., K. L, Str.  (Re)                    tr. Seb 
Skupina D - (krasokorčuliarska prípravka) - od 19.10.  tréningy zrušené, každý zrušený tréning počas obmedzení bude nahradený, keď bude možné byť vo väčšom počte detí na ľade a s rodičmi.
 
  
 
18.10. Nedeľa
6.00 - 7.00        Br, Vi., Šk., Riš. Chm.                    Hl. alebo Bar.
17.10. Sobota:  lano sa ruší
6.00 - 7.00       Fil, Bl, Sk, Kr  (Ba)                         tr. Sebíňová
 
Pokyny správcu ZŠ
  • možnosť trénovať s max. 6 osobami na ľade, max. 6 osôb v šatni, alebo v jednom priestore
  • bez možnosti využitia posilňovne, priestorov štadióna na hromadné športové aktivity
  • povinnosť nosiť rúško pre všetky osoby na zimnom štadióne, výnimku majú len osoby priamo zúčastňujúce sa tréningového procesu v čase tréningového procesu
  • zákaz vstupu rodičov na zimný štadión
Rozpis počas obmedzení:
 
Vzhľadom na situáciu a pokyny správcu zimného štadióna posielam rozpis tréningov na 17.-19.10.2020. Na ľade môže byť  maximálne 5 detí a jeden tréner. Z dôvodu efektívneho vyžitia času na ľade sme uprednostnili 2 polhodinové tréning pre jednotlivé skupiny
Žiadam rodičov aby rešpektovali rozdelenie, dievčatá musia prísť na ľad rozcvičené - nie je možné sa rozcvičovať  v priestoroch zimného štadióna.
Odporúčam, aby deti prišli už z domu oblečené a prípadne aj obuté, lebo rodičia nemôžu ísť ani na striedačku ani do šatne, staršie dievčatá sa vedia obuť, ale mladšie by s tým mali problém. Od vrátnice musia  ísť na ľad bez rodičov.
 
Skupina D - (krasokorčuliarska prípravka) - 19.10.  tréning zrušený, každý zrušený tréning počas obmedzení bude nahradený, keď bude možné byť vo väčšom počte detí na ľade a s rodičmi.
 
Neodkladne žiadam potvrdiť účasť, prípadne napísať , ak sa niektorého tréningu nemôžete zúčastniť.

 

- trénerky na ľade môžu ešte upresniť účasť detí  podľa aktuálnej situácie  - v prípade zmeny budú s rodičmi komunikovať telefonicky


Hlaváčová

 

- doplňujúce tréningy -  príprava na preteky - nácvik voľných jázd - výber detí  - trénerky dohodnú s rodičmi
- deti sa zúčastňujú tréningov podľa klubového rozpisu podľa skupín
 
ĽAD -
Preventívne
- účasť na tréningoch podľa zváženia - v prípade, že je niekto priamo z rodiny v karanténe, neodporúčam prísť na tréning kým nebude otestovaný
- odporúčame prísť priamo na ľad, bez dlhého zdržiavania v šatni
12.10  pondelok  od 17.30
skupina A,B,C,D
11.10. nedeľa od 6. 00 hod. 
skupina - A,B
10.10. sobota  od 6. 00 hod. (suchý ? - priniesť švihadlo)
skupina A,B,C
5.10.  pondelok  od 17.30
skupina A,B,C,D
4.10. nedeľa od 6. 00 hod.  - A,B,C
          nedeľa od 13.15 do 14.15   - B, C
          nedeľa od 13.45 do 14.45   - A - VJ
- môže sa ešte zmeniť
3.10.   sobota  od 6. 00 hod.
skupina A,B,C
 
28.9. pondelok  od 17.30
skupina A,B,C,D
27.9. nedeľa od 6. 00 hod. + suchý
skupina A, B
26.9. sobota  od 6. 00 hod. + suchý
skupina A,B,C 
21.9. pondelok  od 17.30
skupina A,B,C,D
20.9. nedeľa od 6. 00 hod. + suchý
skupina A, B
19.9. sobota  od 6. 00 hod. + suchý
skupina A,B,C 
 
pondelkový tréning zrušený - náhradný termín pre skupinu C,D v utorok
15.9. utorok  od 14.45
skupina A,B,C,D
13.9. nedeľa od 6. 00 hod. + suchý
skupina A, B,  (C,D - presunuté na utorok)
12.9. sobota  od 6. 00 hod. + suchý
skupina A,B,C 
 
6.9. nedeľa     od 6.00 hod. + suchý
     všetky deti   miesto pondelka ( v pondelok je maľovanie čiar)
5.9.  sobota    od 6.00 hod. + suchý
31.8.pondelok   od 15.45 hod. ľad  (suchý)
všetky deti
rozcvička individuálne
30.8. nedeľa       od 6.15   ľad + suchý  (30 min - gym.cv.)
rozcvička individuálne
29.8. sobota       od 6.15   ľad + suchý (30 min - gym.cv.)
rozcvička individuálne
24.8. pondelok   od 15.45 hod. ľad + suchý
rozcvička individuálne
23.8. nedeľa       od 6.15   ľad + suchý
rozcvička individuálne
22.8. sobota       od 6.15   ľad + suchý
rozcvička individuálne
17.8.  pondelok   od 17.00 hod. ľad + suchý
rozcvička individuálne
16.8. nedeľa       od 6.15   ľad + suchý
rozcvička individuálne
15.8. sobota       od 6.15   ľad + suchý
rozcvička individuálne
10.8.  pondelok   od 17.00 hod.
rozcvička individuálne
 

Letná príprava - ukončená 22.7.

- ihrisko ZŠ Nade Hejnej 4, Martin - steda 16.00-17.00
- len po potvrdení tréningu e-mailom
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sezóna  2019/2020

rozcvička pred tréningom - individuálne
 
Tréningy na ľade
 

Marec

16.3.   zrušený
15.3.   zrušený
14.3.   zrušený
9.3.   pondelok   od 16.15
8.3.   nedeľa  od 6.00  + krátky suchý
7.3.   sobota  od 6.00 + suchý
2.3.   pondelok   od 16.30
1.3.  nedeľa  od 6.00  + krátky suchý

Február

29.2.  sobota  od 6.00 + suchý
24.2.  pondelok   od 16.15 + suchý
23.2.  nedeľa  od 6.00  + krátky suchý
22.2.  sobota  od 6.00 + suchý
17.2.  pondelok   od 17.15
16.2.   nedeľa  od 6.00 
+ Liptovský Mikuláš
15.2.   sobota  od 6.00 + suchý
+ Liptovský Mikuláš
14.2.   piatok  od 18.30
9.2.    nedeľa  od 6.00 hod. + suchý
+ Zilina
8.2.    sobota  od 6.00
+ Žilina
3.2.   pondelok   od 17.15
2.2.   nedeľa  od 6.00 hod.
1.2.    sobota  od 6.00  + suchý
 
 

Január

27.1. pondelok  - od 16.30 
26.1. nedeľa  od 6.00 hod.
+Ružomberok
25.1. sobota  od 6.00
+ Ružomberok
20.1. pondelok  - od 16.30 
19.1. sobota  od 6.00  + suchý
+Košice
 
18.1. nedeľa  od 6.00 hod. + krátky suchý
 
13.1. pondelok  - od 16.30 
12.1. sobota  od 6.00  + suchý
 
11.1. nedeľa  od 6.00 hod. + suchý


6.1. pondelok  - od 16.45  - všetky deti
Škola korčuľovania - posledný tréning (náhrada za október)
- v prípade zapožičania korčulí odovzdáte po tréningu
 
5.1. nedeľa  od 6.00 hod.
- výkonnostná skupina
4.1. sobota  od 6.00  + suchý
- výkonnostná skupina
 
2.1. štvrtok    od 13.45 - výkonnostná skupina
 
30.12.   pondelok  od 15.30 všetky deti
+ škola korčuľovania
 
 
29.12.  nedeľa  od 6.00 hod.
- výkonnostná skupina
28.12.   sobota  od 6.00  + suchý
- výkonnostná skupina
 
23.12. pondelok - od 18.15 do 19.15 všetky deti
+ škola korčuľovania
 
22.12. nedeľa  od 6.00 hod. +  suchý
- výkonnostná skupina
21.12.   sobota  od 6.00  + suchý
- výkonnostná skupina
 
16.12. pondelok - od 16.30 všetky deti
+ škola korčuľovania
 
15.12. nedeľa  od 6.00 hod. +  suchý
- výkonnostná skupina
14.12.   sobota  od 6.00  + suchý
- výkonnostná skupina
9.12.  pondelok - pd 16.30 všetky deti
 
8.12. nedeľa  od 6.00 hod. +krátky suchý (karimatky)
- výkonnostná skupina
 
7.12. sobota  od 6.00  + suchý
- výkonnostná skupina
 
4.12. streda -
pretekári - voľné jazdy
 
2.12. pondelok  - od 16.30 
všetky deti: 
škola korčuľovania + výkonnostná skupina
 
1.12. nedeľa  od 6.00 hod. +krátky suchý
- výkonnostná skupina
 
30.11. sobota  od 6.00  + suchý
- výkonnostná skupina
 
25.11. pondelok  - od 16.30 
všetky deti:
škola korčuľovania + výkonnostná skupina
 
24.11. nedeľa   od 6.00 
- výkonnostná skupina
 
23.11. sobota  od 6.00 
- len výkonnostná skupina
 
18.11.  pondelok od 16.30 
- len výkonnostná skupina
 
17.11. nedeľa   od 6.00 
- výkonnostná skupina
 
16.11. sobota od 6.00   
všetky deti:
škola korčuľovania + výkonnostná skupina (suchý)
 
11.11.  pondelok od 16.30 
- len výkonnostná skupina
 
10.11. nedeľa   od 6.00 
- výkonnostná skupina
9.11. sobota od 6.00   
všetky deti:
škola korčuľovania + výkonnostná skupina (suchý)
 
4.11. pondelok od 16.30 
- len výkonnostná skupina
 
3.11. nedeľa   od 6.00 
- len výkonnostná skupina
 
2.11. sobota od 6.00   
všetky deti:
škola korčuľovania + výkonnostná skupina (suchý)
 
28.10.   pondelok od 16.30 
- len výkonnostná skupina
 
27.10. nedeľa   od 6.00 
- len výkonnostná skupina
 
26.10. sobota od 6.00   
všetky deti:
škola korčuľovania + výkonnostná skupina (suchý)
 
21. 10. pondelok od 16.30 
- len výkonnostná skupina
 
20.10. nedeľa   od 6,00 hod. 
-  výkonnostná skupina
 
19.10. sobota od 6.00   
všetky deti:
škola korčuľovania + výkonnostná skupina (suchý)
 
14. 10.  pondelok od 16.30 
- len výkonnostná skupina + suchý tréning
 
13.10. nedeľa   od 6,00 hod.
výkonnostná skupina
12.10.  sobota  od 6,00 hod. + suchý
výkonnostná skupina
7.10..  pondelok od 16.30
všetky deti
6.9.  nedeľa   od 6,00 hod.
výkonnostná skupina
5.10. sobota  od 6,00 hod. + suchý
30.9.  pondelok od 16.30
všetky deti
29.9. nedeľa   od 6,00 hod.
výkonnostná skupina
28.9. sobota  od 6,00 hod. + suchý
23.9.  pondelok od 16.30
všetky deti
22.9. nedeľa   od 6,00 hod.
výkonnostná skupina
21.9. sobota  od 6,00 hod. + suchý
výkonnostná skupina
16.9.  pondelok od 16.30
všetky deti
15.9.  nedeľa   od 6,00 hod.
pretekári
14. 9. sobota  - od 6,00 hod. + suchý
pretekári
9.9.  pondelok   od 16.20 
všetky deti + zápis
8.9.  nedeľa      od 6.00 + suchý
- pretekári
7.9.  sobota        od 6,00 hod. + suchý
- pretekári
2.9.   pondelok    od 17.15 hod.
pretekári + zápis škola korčuľovania
1.9.   nedeľa      od 6.15  + SUCHý
- pretekári
31.8  sobota        od 6,15 hod. + SUCHý
- pretekári
 
v pondelok 26.8. tréning nie je 
25.8.     nedeľa      od 6.15  +suchý
- všetky deti
24.8.    sobota        od 6,15 hod.
v pondelok 19.8. tréning nie je 
18.8.     nedeľa      od 6.15   a  od 11,15 hod.
 
17.8.     sobota        od 6,15 hod.
12.8.     pondelok    od 17.00 hod.
11.8. nedeľa   o 14.30
10.8.     sobota od 6.15 hod + suchý
8.8.   štvrtok   o 18.15
6.8.    utorok  o 18.15
5.8.   pondelok   od 17.00    + suchý podľa počasia a situácie na ZŠ
 
- rozcvička pred tréningom  individuálne
- pretekári
+ krasokorčuliarska prípravka z minulej sezóny (deti, ktoré sa zúčastňovali letnej prípravy na ihrisku)
 
 
 
 
Ak sa nemôžete zúčastniť niektorého tréningu, oznámte trénerke R. Hlaváčovej

Jún

24.6.   pondelok   o 16.00 - ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
17.6.   pondelok  o 16.00 -  ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
10.6.   pondelok  o 16.00 ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
3.6.  pondelok  o 16.00 ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu

 

Máj

6.5.   pondelok   o 16.00 - ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
13.5. pondelok  o 16.00 -  ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
20.5. pondelok  o 16.00 ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
27.5. pondelok  o 16.00 ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 

Apríl

29.4. pondelok   o 16.00 - ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
15.4. pondelok  o 16.00 -  ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 
8.4. pondelok  o 16.00 ihrisko ZŠ,  Nade Hejnej 4, Martin (predtým ZŠ Jahodnícka)
- priniesť švihadlo, vodu
 

sezóna  2018/2019

Marec
30. 3.  sobota   ľad od 6.00
27. 3. streda    
        ľad od 17.15 hod. do 18.30 - všetky deti
- rozlúčka z ľadom
- exibícia pre rodičov, starých rodičov a priateľov
25.3. pondelok  ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréningu)
23.3. sobota   ľad od 6.00   + suchý
20.3. streda     ľad od 17.15 hod. do 18.15 hod.
pretekári + staršia prípravka
18.3. pondelok  ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréningu)
16.3. sobota   ľad od 6.00   + suchý
11.3. pondelok  ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréningu)
9.3.    sobota   ľad od 6.00   + suchý
7.3. štvrtok     ľad od 11.15
             - pretekári
+ dievčatá staršej prípravky - email
4.3. pondelok    ľad od 16.30 hod.  - všetky deti
                                  + suchý 
2.3. sobota   ľad od 6.00   + suchý
                    všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
 
Február
25.2. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréningu)
23.2. sobota   ľad od 6.00   + suchý
                    všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
 
20.2.  streda    od 17.15 hod.   VŠETKY DETI
 
18.2. pondelok   presunutý   na 20.2.   od 17.15 hod. 
 
16.2.  sobota   ľad od 6.00   + suchý
                    všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
 
13.2.  streda    od 17.15 hod.   VŠETKY DETI
11.2. pondelok   presunutý   na 13.2.   od 17.15 hod. 
9.2.  sobota   ľad od 6.00   + suchý  (krátky)
                    všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
8.2.   piatok     ľad - 16.00 - 17.00
- pretekárska skupina + výber (rodičia oslovení e-mailom)
         -  nácvik voľných jázd
4.2. . pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                              
2.2.  sobota   ľad od 6.00   + suchý  (krátky)
 

JANUÁR

                    všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
28.1. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréningu)

26.1.  sobota   ľad od 6.00   + suchý

všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
21.1. pondelok   - tréning na ľade zrušený  
                                                               MAĽOVANIE ČIAR
               suchý tréning  od 17.00 do 18.00 hod. na Zimnom štadióne - všetky deti
               - začiatočníci podľa zváženia rodičov
PRINIESŤ:  švihadlo, spiner, gumu, karimatku
 
 

19.1.  sobota   ľad od 6.00   + suchý

všetky deti (okrem nových začiatočníkov)
 
14.1. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréningu)
12.1. 

sobota   ľad od 6.00   + suchý

všetky deti  (okrem nových začiatočníkov)

7.1. pondelok ľad od 16.45

všetky deti

 

6.1.  nedeľa   ľad od 13.30

- len deti, ktorých rodičia dostali email

5.1.  sobota   ľad od 6.00   + suchý

všetky deti
 
 
DECEMBER
31.12. nedeľa   ľad  od 6.00 do 8.00 - pretekári
                                ľad  od 7.00  - všetky deti
29.12. sobota  ľad  od 6.00   - všetky deti
                                     + suchý
23.12. nedeľa  ľad od 12.30  - všetky deti
22.12. sobota  ľad od 12.15 - všetky deti
22.12. sobota   ľad od 6.00   - všetky deti
                       hlavne pretekári  !!!!!
17.12  pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréninguˇ)
15.12. sobota   ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý 
10.12. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréninguˇ)
9.12. nedeľa
ľad:
pretekárky od 10.15 hod.
krasokorčuliarska prípravka  od 10.45 hod.
 
8.12. sobota   ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý 
3.12. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréninguˇ)
1.12. sobota    je zrušený
náhradný termín - nedeľa 9.12.
 
 
NOVEMBER

26.11. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréninguˇ)
24.11.  sobota   ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý 
19.11. pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréninguˇ)
17.11.  sobota   ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý 
12.11.  pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                          + suchý 
10.11.  sobota   ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý 
5.11.  pondelok    ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý  (upresníme na tréninguˇ)
 
3.11.  sobota     ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý
 
OKTÓBER
 
29.10.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
27.10.  sobota               ľad od 6.00   - len pretekári a staršia kraso prípravka
                         Deti mladšej kraso prípravky majú tréning z dôvodu neprítomnosti 2 tréneriek
                         zrušený. Za porozumenie ďakujeme. V mesiaci november alebo december
                         poskytneme náhradný termín.
                         (rodičom detí, ktoré majú tréning zrušený bol zaslaný e-mail)
22.10.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
20.10.  sobota               ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý
15.10.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
13.10. sobota               ľad od 6.00   - všetky deti
8.10.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
6.10.  sobota               ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý
1.10.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
 

SEPTEMBER

29.9.  sobota       ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý
24.9.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
23.9.   nedeľa             ľad od 6.00  nácvik voľných jázd
                        (tréningu sa zúčastnia pretekári)
22..9.  sobota       ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý -
17.9.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
15.9.  sobota       ľad od 6.00   - všetky deti
                       + suchý -
10.9.  pondelok            ľad od 17.00 hod.  - všetky deti
                                  + suchý
8.9.  sobota       ľad od 6.00    (rozcvička individuálne)
                       + suchý -
3.9. pondelok    ľad od 17.15   (rozcvička individuálne)
                        suchý zrušený
2.9.    nedeľa     od 6.00
1.9.        sobota            od 13.30 + suchý 
1.9.    sobota      od 6.00  ľad  
                                           + suchý
 
AUGUST
30.8.     štvrtok            od 6.00
 
27.8.   pondelok rozcvička  od 16.25 (povinne -nemeškať!!!)
                        ľad od 16.45+suchý
25 .8.     sobota      od 6.00       ľad  
                                           + suchý
20.8.  pondelok  maľovanie čiar
19.8.      nedeľa            od 13.15  do 15.15   ľad
                                 (malé deti  od 13.30)
18.8.  sobota      od 6.00       ľad  
                                           + suchý
13.8.  pondelok   od  17.15   rozcvička
                         od 18.00    ľad  
     - účasť na rozcvičke  povinná pre všetkých
 
11.8.  sobota      od 6.00       ľad  
                                           + suchý
6.8.  pondelok   od  17.45   rozcvička +  ľad  
     - účasť na rozcvičke  povinná pre všetkých
(členovia zväzu priniesť preukaz + 5€)
4.8.     sobota      od 6.00       ľad  
                                           + suchý
 
30.7.   pondelok   od  17.00    ľad   zimný štadión Martin
                                           + suchý
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sezóna 2017/2018

Jún

28.6.  štvrtok    zrušený

 

25.6.   pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

21.6.  štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

18.6.  pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

14.6.  štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

11.6.  pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

7.6.   ZRUŠENÝ

4.6.    pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

Máj

31.5.  štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

28.5.   pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

24.5.  štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

21.5.  pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

17.5.  štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

14.5.    pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

10.5.   štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

7.5.    pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

3.5.   štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

 

Apríl

30.4.    pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

26.4. štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

23.4. pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

19.4. štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

16.4. pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

12.4. štvrtok    od 15.45  do 16.45   malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

pretekári + krasokorčuliarska prípravka

9.4. pondelok  od 16.00 do 17,00  ihrisko ZŠ Jahodnícka

                    pretekári + krasokorčuliarska prípravka

V prípade, že nestihnete  od 16.00, môžete prísť aj neskôr,

prispôsobíme tréning, pred tréningom kotaktujte R. Hlaváčovú.

7.4. sobota od 6.30 do 8.00

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

6.4. piatok  od 17.30 do 19.30

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

exibícia pre rodičov  +   zábavné korčuľovanie aj s rodičmi

5.4.  štvrtok    od 15.45  malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

2.4. pondelok  od 16.00 hod. do 17.45

                      pretekári + krasokorčuliarska prípravka

1.4.  nedeľa   od 12.15 hod.

                      pretekári + krasokorčuliarska prípravka

Marec

31.3. sobota  od 6.00 hod. (+ suchý tréning)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

26.3. pondelok od 17.00 hod. (+ suchý tréning)
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

24.3. sobota  od 6.00 hod. (+ suchý tréning)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

22.3. štvrtok    od 15.45  malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

19.3. pondelok od 17.00 hod. (+ suchý tréning)
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

17.3. sobota  od 6.00 hod. + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

15.3.  štvrtok  od 15.45  malá  telocvičňa - ZŠ A. Stodolu

         - všetky deti, hlavne ak plánujete pokračovať aj v budúcej sezóne

         - budeme rešpektovať aj prípadné malé meškanie z pracovných dôvodov

12.3. pondelok od 17.00 hod. (+ suchý tréning )
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

10.3. sobota  od 6.00 hod.

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

8.3. štvrtok   od 6.00 hod.  pretekári

5.3. pondelok  - zrušený (hrá sa zápas)

3.3. sobota  od 14.45 hod. do 16.15 hod.   pretekári

                     od 14.45 hod. do 15.45 hod. + suchý krasokorčuliarska prípravka

- po skončení tréningu o 16.15 hod. pokyny pre rodičov, ktorí majú záujem prihlásiť deti na letné campy

1.3. štvrtok   od 18.15 ľad

                    pretekári + krasokorčuliarska prípravka

Február

26.2. pondelok od 17.00 hod. (+ suchý tréning upresníme po tréningu na ľade)
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

24.2.  sobota  od 6.00 hod.

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

22.2. štvrtok od 12.45 + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                       len  pretekári

19.2. pondelok od 17.00 hod.
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

+ suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

18.2. nedeľa  od 9.45 hod.

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka  

17.2. sobota  od 6.00 hod. + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

12.2. pondelok    tréning zrušený - maľovanie čiar

10.2. sobota  od 6.00 hod. + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

5.2. pondelok od 17.00 hod.
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

3.2. sobota  od 6.00 hod.

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

Január

29.1. pondelok od 17.00 hod. + suchý tréning - upresníme na tréningu
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

27.1. sobota  od 6.00 hod. + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

22.1. pondelok od 17.00 hod. + suchý tréning - upresníme na tréningu
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

20.1. sobota  od 6.00 hod.

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

15.1. pondelok od 17.00 hod. + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

13.1. sobota  od 6.00 hod. + suchý tréning (švihadlá, spinery, pitie !!!!)

                        pretekári + krasokorčuliarska prípravka

8.1. pondelok od 17.00 hod.

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

6.1. sobota   od 17.00 hod.

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

6.1. sobota   od 6.15 hod.

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka
5.1. piatok    od 15,30 do 16,45
                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka

2.1.  utorok  od 17.15 hod.

                     pretekári + krasokorčuliarska prípravka